Klubovny

Klubovny „Milada“

Klubovny „Milada“ jsou naší novinkou. Od září 2022 zde probíhá pravidelná schůzková činnost a Milada se stala naší hlavní základnou. Klubovny se nachází v 1. patře budovy v centru města. Na Miladě se nachází 3 klubovny (Trucovna, Dětský koutek a Svojsíkova klubovna), kuchyně, obyvák, 2 záchody (Latrýny) – nákres.

Klubovny zapůjčujeme pro víkendové výpravy, a to primárně dětských skupin.

GPS: 49.7576947N, 16.4703786E – Mapy.cz
Adresa: Milady Horákové 467/16, Svitavy
Kapacita: maximálně 25 osob (záleží na skladnosti a věkové kategorii)
Vybavení: základní nádobí v kuchyni, sporák s troubou, lednička, varné konvice, mikrovlnka, myčka, pitná voda. K dispozici je několik molitanů a v Dětském koutku jsou na části podlahy pěnové puzzle. Po domluvě lze využít wifi připojení a tisk na laserové tiskárně, zapůjčit projektor, flipchart. K dispozici jsou dva záchody, sprcha v klubovnách není.
V klubovnách je nezbytné nosit přezůvky.
Topení: v klubovnách je topení v sezóně zajištěno plynovým kotlem.
Okolí: pro hry lze využít blízký park za katastrálním úřadem. Ve městě i okolí je řada zajímavých míst a dost pravděpodobně bude ve městě probíhat nějaká akce – inspiraci najdete na stránkách města Svitavy nebo informačního centra. Upozorňujeme, že v sousedství je hudební klub a prostor venku může být v noci rušnější.
Ceník: 160 Kč za osobu/víkend (minimálně 800 Kč/víkend), resp. 80 Kč za osobu/den bez noci. (je tedy jedno jestli přijedete v pátek nebo až v sobotu, platba je za celý víkend) Výjimky jsou na správci klubovny.
Upřednostňujeme platbu přes účet/fakturou. Způsob uveďte v rezervaci.
Kontakt: v případě dotazů se obraťte na kontaktní formulář nebo e-mail: milada.rezervace@skaut.cz
Správce kluboven: Tomáš Žák – Symbo (tel. 605452446 – STS)
Rezervace a dostupnost:
Od září 2023 každý pátek probíhají v klubovně až do večera schůzky. K užívání vám tedy budou klubovny až po 19:30 h. Pokud přijedete dřív a chtěli byste si odložit zavazadla, tak je to po domluvě možné od 16 h – v takovém případě to napište do poznámky v rezervačním formuláři nebo se individuálně domluvte se správcem kluboven.

fakturouhotově

Klubovny „Cihelna“

Klubovny „Na Cihelně“ se nachází ve volnočasovém areálu v západní části města. Klubovny jsou v užívání od roku 2016 a jsou umístěny v 1. patře budovy, ve které s námi sdílí prostor ještě Automotoklub Svitavy a malá posilovna.

Klubovny využíváme pro schůzkovou činnost našich oddílů, a také zde trávíme občas víkendovky. Výjimečně lze zapůjčit i jiným skupinám pracující s dětmi. K dispozici jsou dvě větší klubovny (velká a klokanská), jedna menší (vodácká), kuchyně a sociálky.

GPS: 49.7534697N, 16.4535539E – Mapy.cz
    Adresa: Hálkova 819/7, Svitavy

Klubovny „Ve sklepě“

Klubovna je umístěna ve sklepení základní školy na náměstí Míru. Pokud budete chtít klubovnu navštívit, tak vchod se nachází na rohu školy naproti pekárně Nopek.

Klubovna „Ve sklepě“ je služebně nejstarší (využívá se již od roku 1996) a je rozdělena na dvě místnosti. Klubovna slouží primárně ke schůzkové činnosti, vedoucí a rádcové zde usedají k tvorbě programu.

GPS: 49.7554208N, 16.4681919E – Mapy.cz
    Adresa: nám. Míru 73, Svitavy